Стадіон «Полісся» головний спортивний символом змін на Житомирщині

Голова облдержадміністрації Ігор Гундич вважає реконструкцію двох стадіонів у Житомирі показником спроможної держави.
Про це Гундич сказав 11 березня під час засідання Ради регіонального розвитку Житомирщини за участю президента Петра Порошенка. Повідомляє  Zhitomir.INFO.
«Часто проекти перетворювалися на довгобуди і так і не добудовувалися. Проте нині ми впевнені, що навіть проекти-масштаби, які передбачені у плані, будуть реалізовані. Зокрема, я говорю про стадіон «Полісся». У 2019 році ми запланували його відкриття, він стане головною ареною області як для проведення міжнародного рівня спортивних змагань так і для масових культурних заходів. Це проект, який стане головним спортивним символом змін на Житомирщині. Стадіон «Спартак» - другий масштабний спортивний проект. Реконструювати в один час в одній області два великі стадіони на тисячу глядацьких місць – це можливо тільки у спроможній державі», - сказав Ігор Гундич.
Нагадаємо, реконструкція стадіону «Полісся» почалася в 2013 року – тоді з компанією «Артхаус» департамент ОДА підписав договір на 11,4 мільйонів гривень на реконструкцію західної трибуни. У 2015 році підрядникам доплатили ще 3 мільйони, а у 2016 році – ще 8,5 мільйонів. У червні 2016 року взялися за реконструкцію футбольного поля та благоустрій території: на відкритих торгах з пропозицією у 7,68 мільйона гривень тоді перемогла компанія «Елітбуд-1». Станом на лютий 2018 року в стадіон вже було вкладено більше 100 млн грн. 1 березня 2019 року голова ОДА Ігор Гундич говорив, що вартість реконструйованого стадіону «Полісся» буде в межах 150 мільйонів гривень.

Категорія: Мої статті | Додав: brydiy_makerde (03.12.2019)
Переглядів: 112 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar