Президент Порошенко в Житомирі: «Я відчуваю на собі дуже велику відповідальність”

Сьогодні на засіданні Ради регіонального розвитку Житомирщини, що видбулося у в Житомирі, на підприємстві «Кромберг & Шуберт», виступив Президент України Петро Порошенко.
У стислі терміни ми створили нову армію
– Протягом останніх п’яти років ми в рекордно стислі терміни побудували українську армію. Не відновили, не модернізували, а створили нову армію, і тепер вона входить в десятку кращих на континенті. Наші партнери, країни – члени НАТО, вчаться в української армії бойовому досвіду.
– Армія зупинила ворога і міцно тримає оборону на східних рубежах України. Армія є гарантією нашої української незалежності.
– Сьогодні я планую побувати в прославленій, відомої у всій Україні і далеко за її межами 95-й готельної десантно-штурмової бригади. … Я б хотів подякувати Житомирщину за 217 ваших загиблих героїв.
Причетним до розкрадання армії не буде індульгенції
– Зараз не припиняються спроби вдарити по нашій армії, за нашими Збройним Силам. Напередодні виборів на армію і суспільство спрямований щільний обстріл з усієї гармат інформаційної війни. Снаряди для цього обстрілу охоче подають ті кандидати в президенти, які знищували українську армію, які знищували обороноздатність під час перебування на високих посадах.
– Я дуже сподіваюся, що тимчасова слідча комісія Верховної Ради України належним чином оцінить розкрадання і назве прізвища причетних до цього. І ніяка димова завіса брехні не зможе їх приховати. На фронті дуже добре знають, яке було в 2015-16 роках воювати без танків, без броні, без бронежилетів, без снайперської зброї, без тепловізорів, без систем радіоелектронної боротьби, без дронів, без багато чого, що повинно було бути, але було знищено горе-політиканами. І причетним до розкрадання армії не буде індульгенції та не сховаються вони за терміни давності, оскільки зараз кров’ю заплатили українські воїни за злочинне розкрадання.
– Ще й ще раз підкреслюю: ні посади, ні знайомства, ніщо не прикриє тих, хто незаконно збагачується за рахунок армії.
На порядку денному питання про створення високоточної ракетної зброї підвищеного радіусу дії
– Україна має багатий досвід в ракетобудуванні. Ми про нього згадали п’ять років тому, і ви вже чули про результати проведених випробувань. Але ми дотримувалися певних обмежень, які накладав договір про скорочення ракет середньої і меншої дальності, який діяв з часів СРСР. Тепер Росія, послідовно створюючи нові загрози для європейської безпеки, знищила цей договір. Висновки з нової ситуації роблять всі наші партнери. США юридично вийшли з цього договору. Зробили висновки і ми. Нашим конструкторським бюро, нашої промисловості не пов’язують руки ніякі обмеження дальності польотів ракет. Значить, на порядку денному питання про створення високоточної ракетної зброї підвищеного радіусу дії, яка здатна вражати цілі далеко в тилу противника.
Я повинен продовжити і завершити те, що почав: остаточно і безповоротно затвердити нашу незалежність від Москви і інтеграцію в Європейський Союз і Північно-атлантичний альянс
– Гарантії безпеки є необхідною умовою для реалізації нашої мети – перетворити Україну в велику країну щасливих, забезпечених людей.
– У мене є стратегічний план, який вже зараз приносить свої результати: армія, асоціація з Європейським Союзом, безвізовий режим, глибока і всеосяжна зона вільної торгівлі з ЄС, відновлення економічного зростання, Томос про автокефалію Української Православної Церкви та – децентралізація. Я відчуваю на собі дуже велику відповідальність: я повинен продовжити і завершити те, що почав. Остаточно і безповоротно затвердити нашу незалежність від Москви і інтеграцію в Європейським Союзом і Північно-атлантичним альянсом.
***
Під робочої поїздки на Житомирщину сьогодні, 11 березня, Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко відвідав 95 окрему десантно-штурмову бригаду.
Глава держави вручив державні нагороди військовослужбовцям за особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддані дії та зразкове виконання військового обов’язку

Житомирський Кур'єр

Категорія: Мої статті | Додав: brydiy_makerde (03.11.2019)
Переглядів: 110 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar