1:20 AM
Звернення жителів Малинщини до Державного Бюро Розслідувань

Ми, жителі Малинського району глибоко стурбовані бездіяльністю керівництва області та Президента щодо безкарної злочинної діяльності голови Малинської райдержадміністрації Дмитра Кисельчука і звертаємось до Державного Бюро Розслідувань розібратись в ситуації що склалася в Малинському районі в державній адміністрації.

Нас непокоїть, що правоохоронні органи які зобов'язані здійснювати нагляд за діяльністю влади в сфері земельних відносин закривають очі на незаконні оборутки і кримінальні схеми з розбазарювання державних земель головою Малинської райдержадміністрації Дмитром Кисельчуком та його його корумпованими підлеглими  членами земельної комісії. Доказом тому слугують земельні справи в судах.

Ми просимо перевірити як Дмитро Кисельчук та вся його родина змогли практично водночас отримати групи по інвалідності тоді, як ми, прості люди  роками оббиваємо пороги бюрократів, які не соромляться навіть учасників АТО.

Нас обурює, що Дмитро Кисельчук, якого поліція затримала п'яним за кермом службового авто в робочий час, визнаний судом винним в цьому злочині досі не поніс жодного покарання і, як ніби нічого не сталося, досі перебуває на посаді, та продовжує порушувати закон та Конституцію України звільняючи незаконно людей з роботи та змушуючи підлеглих вчиняти правопорушення, а голова ОДА Ігор Гундич продовжує закривати на це очі. І це при тому, що справи про порушення Дмитром Кисельчуком трудового законодавства вже перебувають в суді.

Ми вимагаємо перевірити, чому залишаються безкарними для Дмитра Кисельчука та його оточення злочини пов'язані з корупцією: приховування в декларації купівлі дорогої іномарки та заминання кримінальної справи відносно його дружинни Інни Кисельчук, яка разом зі своїм батьком обікрала СТО в м. Малин.

Ми вважаємо, що така людина не гідна керувати Малинським районом, представляти президента, особливо напередодні президентських виборів. Якщо в Президента такі представники на місцях, то хто ж тоді керує країною? І хто кришує Дмитра Кисельчука в Житомирській області?

Переглядів: 560 | Додав: brydiy_makerde | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar