0:41 AM
Представник Президента Дмитро Кисельчук знову вчинив злочин

Редакція отримала роз’яснення управління Держпраці у Житомирській області щодо незаконних дій голови Малинської райдержадміністрації Дмитра Кисельчука, який своїм розпорядженням № 12 від 28.01.2019 в супереч діючому законодавству звільнив з роботи Єщенко Ольгу.


В документі, підписаним начальником управління Держпраці у Житомирській області Сергієм Сечіним,  чітко зазначено, що розпорядження голови Малинської райдержадміністрації Дмитра Кисельчука є неправомочним.
Зрозуміло, що цього разу горезвісний інвалід, що полюбляє їздити п’яним за кермом службового авто, свідомо і ціленаправлено порушив закон про працю та конституційне право громадянина на працю на догоду своїм химерним амбіціям, а також змушує порушувати Закон своїх підлеглих.
Однак, дивує той факт, що безпосередній керівник Кисельчука голова Житомирської ОДА Ігор Гундич ігнорує системну протиправну діяльність цього злочинця, хоча працівники Малинської райдержадміністрації, відповідно до законодавства, написали відповідну доповідну.
Після обіцянок Ігоря Гундича покарати злочинця, Дмитро Кисельчук ще більше став зневажати закон і громадян, яким нічого не лишається як шукати правди в суді.

Дмитрій Кисельчук є найбільш скандальним головою району за всю історію Житомирщини. Його 6 червня 2018 року впіймали за водінням службовим авто у робочий час у стані алкогольного сп’яніння. Апеляційний суд Житомирської області прийняв рішення накласти штраф у розмірі 10200 грн та позбавити Дмитрія Кисельчука права керування автомобілем строком на 1 рік, рішення набрало законної сили. Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич пообіцяв, що Кисельчука через його алкогольне водіння службовим авто позбавлять всіх можливих премій та надбавок.
Це не єдиний автомобільний скандал родини Кисельчуків – нещодавно дружину Дмитрія Кисельчука звинуватили у крадіжці речей з місцевої СТО. Цю справу малинська поліція зуміла зам’яти, цікаво, чи вдасться зам’яти справу про незаконне розпорядження Кисельчука при звільненні Ольги Єщенко.
До речі, на День Святого Валентина, 14 лютого 2018 року, Дмитрій Кисельчук подарував своїй дружині нове авто, яке “випадково” забувся внести до декларації.
Крім цього, Дмитрій Кисельчук, працюючи на посаді начальника місцевого управління соцстрахування, оформив собі, своїй дружині та своїй дочці другі групи інвалідності.
Дмитрія Кисельчука неодноразово звинувачували у хабарництві, корупції, незаконному збагаченні та дерибані земель сільгосппризначення Малинського району, місцеві підприємці заклеювали листівками з обличчям Кисельчука всі смітники Малина.
Місцеві активісти вважають Дмитрія Кисельчука білою плямою на репутації голови Житомирської ОДА Ігоря Гундича та Житомирської територіальної організації партії “Блок Петра Порошенка – Солідарність”. Чи голосуватимуть у Малині та в Малинському районі люди за Петра Порошенка, якщо представником Президента на місці є люди з репутацією, не кращою, ніж у біглого та кривавого диктатора Януковича?- резюмує Аргументум.

Переглядів: 177 | Додав: brydiy_makerde | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar