9:23 PM
Нова кримінальна справа проти голови Малинської РДА Дмитра Кисельчука

9 квітня 2019 року Малинський районний суд своєю ухвалою зобов’язав начальника Малинського ВП поліції Гайового О.М. відкрити кримінальне провадження відносно голови Малинської райдержадміністрації Кисельчука Дмитра Васильовича та підпорядкованого йому працівника юридичного відділу Орлова О.М. Причиною стало перевищення службових повноважень головою Малинської райдержадміністрації Кисельчуком Д.В. та Орловим О.М, які здійснили кримінальне правопорушення.
В ухвалі суду зазначено, що начальник поліції, ймовірно під тиском голови Малинської райдержадміністрації, уперто не відкривав кримінальну справу щодо зазначених посадовців.

Нагадаємо, що Дмитрій Кисельчук, уже засуджений Житомирським апеляційним судом за керування службовим авто в робочий час. Цей, а також ряд інших злочинів, є прямим доказом того, що голова Малинської райдержадміністрації Дмитро Кисельчук порушив присягу державного службовця, а точніше наплював на неї, і мав би вже давно бути звільнений з роботи по статті. Однак місцеві олігархи та наближені до голови ОДА Ігоря Гундича особи, які теж плювати хотіли на закон та присягу, тримають злочинця на посаді представника Президента в Малинському районі.
Щодня Петро Порошенко на всіх телеканалах розповідає, що почув народ і зробив висновки, проте реальність, на яку він часто спирається, показує нам зовсім протилежне: на місцях залишаються злочинці. Попри численні звернення жителів Малинщини до Президента малинський злочинець Дмитро Кисельчук досі творить свої беззаконня на посаді очільника Малинського району. Можна до безкінечності закликати українців думати і наголошувати про європейські стандарти і вектори, але люди не сліпі.
Злочинну владу потрібно змінювати.

 

 

Переглядів: 708 | Додав: brydiy_makerde | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar