11:08 PM
Як виглядають "реальні справи, а не брехливі обіцянки" Порошенка на Житомирщині

Команда Порошенка на місцях, зокрема голови місцевих райдержадміністрацій – це хабарники і кримінальні злочинці.
Хтось може з цим посперечатися, і наведе одиничні приклади, тоді як за останній місяць всю вертикаль влади викрито в тотальній корупції починаючи від самого верху і закінчуючи самим що не на є «дном».
Так, голова Коростенської райдержадміністрації та начальник відділу РДА впродовж березня вимагали від заявниці неправомірну вигоду за виділення землі на території району.


Факт одержання 1500 доларів США викрито 23 квітня за процесуального керівництва військової прокуратури Центрального регіону України та оперативного супроводження співробітників УЗЕ в Житомирській області ДЗЕ Нацполіції України,  слідчими  Територіального управління ДБР, розташованого у м. Києві.
Після одержання хабара посадовців затримано в порядку ст. 208 КПК України, а предмет злочину вилучено.


Так само відкрито 17 квітня кримінальне провадження за рішенням суду на голову Малинської райдержадміністрації Кисельчука Дмитра Васильовича за фактом перевищення службових повноважень.

Ніхто не сумнівається, що ця кримінальна справа буде так само зам’ята, як була прихована і кримінальна права проти дружини Кисельчука, яка пограбувала СТО в Малині.
Слід зазначити, що обидва злочинці, як повідомляють наші джерела в обох адміністраціях, неофіційно керували виборами у ввірених їм районах, за що, мабуть, отримували кругленькі суми. Проте, результат їх більш ніж красномовний: 73% виборців підтримали Зеленського на Малинщині і майже 80% на Коростенщині.
Цікаво, на що сподівався Петро Порошенко маючи таких голів райдержадміністрацій, і таких же самих голів облдержадміністрацій, які впродовж років закривали очі на антинародну і незаконну діяльність своїх підопічних.
На противагу некомпетентності злодійкуватих слуг народу український народ не став закривати очі на брехню президента та його підопічних і добряче подумав перед тим як голосувати, не звертаючи увагу на  голослівні гасла.
Слід додати, що обидва голови адміністрацій по цей день не отримали жодного покарання і продовжують свою злочинну діяльність. Ні голова Житомирської ОДА Ігор Гундич, ні Петро Порошенко не звернули увагу на цю ганьбу. Отже їх це влаштовує, але не влаштовує українців.
Сподіваємось, Володимир Зеленський врахує вкрай ганебний досвід свого попередника, який в умовах війни дозволяє підлеглим грабувати українців.

Переглядів: 924 | Додав: brydiy_makerde | Теги: Поліція, Петро Порошенко, кримінал, корупція. хабар, Ігор Гундич, Адміністрація президента, Житомирська ОДА, Малинська райдержадміістрація, Коростенська райдержадміністрація, кабінет міністрів | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar